SIKÇA SORULAN SORULAR

Sapphire Skydeck 4. Levent ve Maslak arasında bulunmaktadır. Toplu taşıma hatlarından veya Yenikapı-Hacı Osman metrosundan 4. Levent metro durağında indikten sonra metro içerisinden Sapphire tabelasını takip ederek ulaşabilirsiniz.

Seyir Terası, Etkinlik & Organizasyon Merkezi, Skyride için online bilet alabilirsiniz. Vista Cafe &Restaurant için 0.212.268 80 80 ( Dahili / 174 ) ‘den rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Bireysel ziyaretçilerimiz Online satış kanallarından Bilet Satın alabilir. Kurumsal Firmalar ve Acenta’lar +90.533.2066222 telefon numarasından kurumsal satış ile iletişime geçebilirler. Kurumsal ziyaretçilere ve acentelere bilet satışı bulunmaktadır.

Sapphire Skydeck’te tüm özel günleriniz için etkinlik düzenleyebilir; eğitim toplantıları, özel davetler, brunch, düğün, baby shower, iftar yemeği, doğum günü partileri gibi farklı davetler verebilir, evlilik teklifi yaparak özel anlara imza atabilirsiniz.

+90.533.2066222 numaralı whatsapp ve telefon hattınımızdan ücret bilgisine kolaylıkla ulaşabilir.

Vista Cafe &Restaurant için 0.212.268 80 80 ( Dahili / 174 ) ‘den rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Otopark hizmetimiz seyir terası biletli ziyaretçilerimize ücretsizdir. Biletinizi göstererek otoparkımızdan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Seyir terasımıza yiyecek ve içecek ile çıkılmamaktadır.

Çalışma saatlerimiz haftanın 7 günü,  10:00 – 22:00 saatleri arasındadır.

BİLGİ FORMU

Hangi Hizmet Hakkında Bilgi Almak İstiyorsunuz?
Tarafıma aşağıdaki yöntemlerden seçtiğim şekilde ileti gönderilmesine onay veriyorum.